Chlapci,chlapci,

v letošním 25.ročníku turnaje se nám bohužel nepodařilo obhájit loňské prvenství a naši největší pracovní rivalové Dílenští borci z Martinova nás po velkém boji porazili jedna ku nule,což sice vzhledem k počtu našich šancí (3 víceméně samostatné nájezdy,že Luki :-) ) moc neodpovídalo podanému výkonu a předvedené hře,ale toto je hokej a historie se neptá,zvítězili a pro letošek jsou mistři.

Chlopi gratulujeme,byl to opravdu skvělý match z velkým nasazením a skvělými souboji.

Organizátor turnaje byl sám velký tramvajový šéf p.Tomala,který také nastoupil za družstvo svých pracovních poddaných a vedl si také moc dobře.

Pan Tomala napsal o tomto turnaji v našem Dpo interním zpravodaji toto:

Dne 10.4.2009 se uskutečnil jubilejní 25.ročník hokejového turnaje DP Ostrava v multifunkční hale ve Vítkovicích.

Akce se zůčastnila čtyři mužstva.

Dlouholeté účastníky z Autobusů Poruba tentokrát nahradili borci z Tramvají Ostrava.Jinak zůstalo složení stejné jako v loňském roce.Turnaj měl již tradičně vysokou úroveň,i díky tomu,že zápasy byly bohaté na branky.

Vítězstvím v turnaji se na výsluní opět vrátilo mužstvo Martinova,druzí skončili loňští vítězové Autobusy Hranečník (to jako my část Eagles pozn.red.).Boj o třetí a čtvrté místo byl nakonec velice těsný a o umístění rozhodlo až kritérium o počtu vstřelených branek.Třetí skončili hráči z Tramvají Ostrava,kteří vstřelili rozhodující branku jen pár vteřin před koncem posledního zápasu celého turnaje.

Družstvo Otec a Syn tak skončilo i díky nedisciplinovanosti některých svých hráčů na posledním místě.

Rozhodčí si zaslouží pochvalu za citlivý přístup(což si někdo nemyslí,snad i proto že pracuje v Martinovských dílnách :-),dvakrát do tří to byla síla,ale ustáli jsme to co?Jeho ůvodní projev:Vítejte na našem turnaji :-).pozn.red.),zvládl i bouřlivé situace některých utkání na výbornou.

Po skončení turnaje předal ředitel společnosti Ing.František Kořínek vítězům poháry ředitele společnosti s věcnými cenami.Předsedkyně odborů Bc.Eva Kubíčková předala diplomy a věcné ceny.

Martinov                      -  Autobusy Hranečník               1  :  0

Otec a Syn                   -  Tramvaje Ostrava                   3  :  3