HC Eagles děkuje svým fanouškům v médiích :-)

4. 4. 2010

Reportéři ČT: Jak je možné,že v letošní sezóně 2009/2010 jste podali jako tým takhle skvělé výkony,máte na to nějaký recept?

HC Eagles 409:(smích) Recept na totok sice nemáme,ale tímto bychom velice rádi poděkovali našemu fanclubu pod vedením jejich velitelek Radušky a Denisky,které nás v celé naší sezóně a hlavně ve vyřazovacích bojích,ať již svou účastí či jinak velice podporují,načež my pak předvádíme pro některé až nadlidské výkony !!! ( že Domino :-) ).

HC Eagles jako jeden muž:

Raduško a Denisko,moc dííííííky za podporu !!!!!

Reakce na článek od členek fanclubu :

Ahojky....
no tak to jste nás velice mile překvapili, to bychom teda nečekaly:-)
Jde vidět že jste profesionální klub na úrovni, který si váží svých fanoušků a hlavně že se o ně dobře stará ve všech směrech( že Domino:-)).

Pevně věřím, že příští sezónu se Vám všem bude dařit ještě lépe, tudíž nabádám všechny vaše přítelkyně, manželky, milenky, milence aby nepropásli příležitost vidět vás na ledě, jak v domácím prostředí, tak na výjezdech (z ČEZ areny do MF areny):-))..pak budou všichni podávat nadlidské výkony:-))

Děkujeme celému týmu za úžasný zážitek z play off, a už teď se tešíme na příští sezonu

Vaše věrné fanynky Raduška a Deniska

Portrét