Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hockey Games 2.-5.9.2010 Klášterec nad Ohří

s6300600.jpg

Vyjeli jsme dne 2.9.2010 ve 12:15 hod od Čez hl.haly a do Klášterce nad Ohří jsme dorazili v 18:30 hodin,poté jsme měli krátké hoďku a půl rozbruslení na žízeň,kterou již někteří zaháněli cestou a pak byl trošku problém zkoordinovat pohyby při oblékání :-).

Vše klapalo fajn a časově to také vycházelo,takže poté večeře pivínko se kterým nám v jedné restauraci nestíhali,neb prý se tam zas tak moc piva nevypije,tak následoval přesun do jiné non-stop výčepny,kde někteří borci vydrželi do brzských ranních hodin.

V pátek 3.9.2010 ráno,kdo stihl snídani,tak po ní pak odjížděl s ostatními na výlet vozy do nedalekých Karlových Varů na nákup věciček pro rodinky (někteří nákup riflí) a v neposlední řadě lázeňských oplatků :-) a poté nudličkový oběd v místní čínské restauraci.

Po návratu byla hodinka na strečink a psychyckou přípravu (před naší základní částí) částečně vedenou odborníkem na slovo vzatým p.Chlopkem,který nám to všem vysvětlil (v klidu 3krát na velkou a je to v poho :-)),čímž nám dodal do prvního zápasu velmi důležitou jistotu a sebedůvěru.

Takto stejně i před večerním druhým utkáním a to již dokonce zvládal měnit i barvy a stále dokola opakoval,že toto asi nepůjde :-).

Ač jsme to sami nečekali a pod tíhou výše uvedené skvělé a odpovědné přípravy jsme vyhráli celou základní část a to takto:

15:00 - HC EAGLES OSTRAVA  vs.  HC ČSA OLD   5 : 2 - v tomto zápase po domluvě hra do těla i příklepy povoleny (super hokejíček jak má být a skvělý soupeř).

20:00 - HC EAGLES OSTRAVA  vs.  HK MRTVOCHMATÉ  2 : 1 - nejlepším hráčem v zakázané hře do těla (na tomto turnaji) byl v tomto utkání vyhlášen hráč č.29 - T.Plánka,který 5.min před koncem utkání za velmi napjatého stavu neudržel nervy při nerozhodném pískání pruhovaných chlapců a postavil soupeři ukazkový stromeček a oslabil tímto tým na celé 2.min :-(,naštěstí máme skvělé hráče,kteří i tady takovéto situace umí bezpečně zvládnout,takže díky moc chlapci a sorry fakt sorry :-).

     

        

V sobotu 4.9.2010 jsme jako vítězové jedne ze skupin automaticky postupovali do semifinále a to zápasem,který se nám moc nepovedl (nemůže být každý den posvícení) :

12:15 - HC EAGLES OSTRAVA  vs.  HC IRBIS PRAHA  4 : 7

- je fakt že pruhovaní borci trošičku pískali na stranu svého regionu,ale na to se nemůžeme vymlouvat.Jinak to byl skvělý zápas z naší strany asi zbytečně moc nervózní (taky jsme šli dvakrát do tří a jeden os.trest 10 min.,taky nebyl od věci),ale jinak musím uznat ( i když nerad :-) ),že soupeř hrál velmi dobrou hru a zasloužil si finále.

 

18:00 boj o 3.místo - HC EAGLES OSTRAVA vs. HC AMERICAN SAMOA  6 : 2

- toto utkání bylo zase prozměnu nervóznější ze strany soupeřů a docela je to asi řekl bych položilo,nicméně jsou to dobří hráči se kterými jsme již v dřívějších letech ve dvou utkáních změřili síly a tyto pro nás nedopadly dobře,takže jsme nastupovali docela s respektem,ale byl to opravdu skvělý výkon celého týmu za nějž všem chlopům díky !!!

 

Turnajová sestava HC EAGLES OSTRAVA: Vítek Pavel - Žwak Tomáš ; Dlhý Dominik ; Bárta Roman ; Drobek Michal ; Plánka Tomáš "C" ; Kužma Lukáš ; Chlopek Miroslav ; Vavřín Milan ; Burian Jan - Trombík Rudolf "A" ; Ondruš Martin ; Trubka David "A" ; Majchrovský Z.

     

        

Po ukončení turnaje na ZS se všechny týmy přesunuly k slavnostnímu vyhlášení do místního disco klubu,kde byl zajištěn skvělý program (díky organizátorovi Ládislavu Bílkovi) a zde jsme se velmi dobře bavili až do nedělního ranního rozbřesku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli 5.9.10 po snídani tzn.cca kolem 10 hod jsme přes speciální foukací přístroje zjišťovali kdo bude moci řídit a nakonec jsme 3 foféry zajistili a jeli jsme na přátelské utkání s ruským týmem na ZS HASA do Prahy.

Utkání začalo ve 13:30 hod a v brance týmu HC EAGLES OSTRAVA se chtěl objevit a také tak učinil náš centr Dominik Dlhý a do předních řad prozměnu v jeho výstroji vybruslil brankář Pavel Vítek,který se v tomto zápase blýsknul hned 3-mi góly a min. 2-mi asistencemi a Domino zase vychytal tři trestné střílení ze čtyř (nařízených po faulech / po domluvě) a navíc měl asi 60 skvělých zákroků a výborných děkovných gest :-).

 

5.9.2010 - 13:30 ZS HASA - HC BĚRKUT  vs.  HC EAGLES OSTRAVA   5 : 10 

Sestava: DLHÝ D. - Žwak T.; Vítek P.; Trubka D.; Drobek M.; Vavřín M.; Kužma L. - Plánka T.; Majchrovský Z.; Ondruš M.; Trombík R.; Burian J.

Indisponovaní náhradníci: Bárta R. ; Chlopek M.