Napsali i o nás

4. 6. 2008

Dne 12.4.2008 se uskutečnil 24.ročník hokejového turnaje DP Ostrava v multifunkční hale ve Vítkovicích.Akce se zúčastnila čtyři mužstva.Turnaj měl dobrou úroveň i díky tomu,že zápasy byly bohaté na branky.

Vítězem turnaje se stalo mužstvo Autobusy Hranečník,které po dlouhé době ukončilo sérii vítězství mužstva z Martinova.Turnaj pozvedlo i družstvo Otec a syn,které se umístilo na třetím místě.Nesmím zapomenout ani na citlivý přístup rozhodčích,kteří zvládali utkání na výbornou.Také časomíra splnila svůj úkol ,protože dokonale informovala hrající mužstva jak o stavu zápasu,zbývajícím čase,tak i o trestných minutách.

Po skončení turnaje byly vítězům předány poháry ředitele společnosti s věcnými cenami.Předsedkyně odborů Bc.Eva Kubíčková předala diplomy a věcné ceny nejlepšímu střelci Janu Serafínovi (Martinov) a nejlepšímu brankáři Miroslavu Baronovi (Autobusy Hranečník).Zaslouženou odměnu obdrželi Josef Bilík a jeho syn z mužstva Otec a syn.

Po ukončení turnaje si přišli na své i děti s rodiči.Skotačili na ledě a předvedly,že budoucnost krasobruslení může odhalit další talenty.

Pořadí:   1.Autobusy Hranečník

2.Martinov